piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 13.05.2024 16:15
13 maja rozlosowane zostały Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane w środę 22 maja 2024 roku o 18:00.

autor: trenerwkadrze - Nie jesteśmy w stanie pracować na budżecie w formie „zamkniętego skarbca”, do którego przed sezonem nasypano pieniędzy i wyjmuje się je do końca sezonu - komentuje Piotr Derkowski, dyrektor Pionu Finansowego Pogoni Szczecin. - W dzisiejszych czasach, zwłaszcza w branży, w której funkcjonujemy, musimy być maksymalnie elastyczni, a budżet musi mieć możliwość dynamicznej reakcji na zmiany zachodzące w trakcie sezonu.
piłka nożna / III liga TUPACK - 13.05.2024 10:01
Dwa wyjazdy w cztery dni
Zespół Floty Świnoujście w najbliższą środę i sobotę wystąpi w Wielkopolsce. W środę pojedzie 446 km do Kleczewa i w sobotę o 81 mniej do Swarzędza.

Razem w obie strony da to więc 1622 km. Pierwszym rywalem (środa, godz. 17:00) będzie bezpośrednio wyprzedzający nas w tabeli Sokół Kleczew. Jest nawet szansa na wyprzedzenie go, ale aby tak się stało należy wygrać różnicą co najmniej 2 bramek. W razie porażki ucieknie na 6 punktów. Zatem mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn.
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.05.2024 08:40
Pewne zwycięstwo kobiecej Pogoni!
autor: tkowKobieca Duma Pomorza wygrała w Koninie! Po dublecie Emilii Zdunek oraz trafieniach Natalii Oleszkiewicz, Karoliny Łaniewskiej oraz Kornelii Okoniewskiej szczecinianki pokonały 'Medyczki' 5:1, zapewniły sobie pierwszy w historii klubu medal mistrzostw kraju i na dwie kolejki przed końcem sezonu wciąż są w grze o tytuł.

Na pierwszego gola musieliśmy poczekać do 25. minuty - Zoe Maxwell wypatrzyła na skrzydle Zofię Giętkowską, a ta idealnie dośrodkowała do osamotnionej w polu karnym Emilii Zdunek. Kapitanka Pogoni nie dała szans bramkarce Medyka. Trzy minuty później, Natalia Oleszkiewicz wreszcie przełamała strzelecką niemoc! Po kilku spotkaniach bez zdobyczy bramkowej, napastniczka wpisała się na listę strzelczyń i ma już trzynaście trafień na swoim koncie.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 12.05.2024 13:01
Świt odwrócił losy meczu
autor: tkowW sobotę Świt mierzył się w Nowych Skalmierzycach z zespołem Pogoni i zwyciężył pierwszy raz na tym terenie 2:1 odwracając losy spotkania w drugiej połowie pojedynku.

Początek meczu był wyrównany, ale w 8 minucie gospodarze po szybkim kontrataku stanęli przed szansą na zdobycie gola, lecz Patryk Palat w sytuacji sam na sam huknął w poprzeczkę. W odpowiedzi strzału z półobrotu próbował Maciej Koziara. W 20 minucie po zamieszaniu w polu karnym Świtu arbiter dopatrzył się przewinienia Gracjana Goździka i podyktował jedenastkę, którą pewnym strzałem na bramkę zamienił rutyniarz Daniel Kaczmarek.
piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.05.2024 00:35
Puste słowa
autor: Bengoro Portowcy znów rozczarowali swoich kibiców. Nim się obejrzeliśmy Raków odjechał Pogoni, a ta nie potrafiła dogonić. Już w 6. minucie gry sytuacja gości mocno się skomplikowała. Jean Carlos Silva dogrywał w pole karne, a piłkę ręką zagrał Léo Borges. Giánnis Papanikoláou ustawił piłkę na jedenastym metrze i przegrał pojedynek Valentinem Cojocaru. Niestety zawodnik Rakowa stanął przed szansą na dobitkę i jej nie zmarnował.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.05.2024 23:55
Bez marginesu
autor: tkow Na trzy kolejki przed końcem sezonu Portowcy pozostają w walce o podium. Jutro mogą pozbawić mistrzów matematycznych szans na obronę tytułu. Pucharowa gorycz porażki będzie towarzyszyć drużynie do finiszu rozgrywek. Jens Gustafsson zdołał nieco poprawić nastroje w zespole i ten wygrał ważne spotkanie z Puszczą Niepołomice. Teraz czas na poważniejszy sprawdzian i wyjazdową potyczkę z Rakowem Częstochowa. Początek meczu o godzinie 20, poprowadzi go Łukasz Kuźma.
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 10.05.2024 10:15
Turniej Orlików w Bobolicach
autor: henryk133W najbliższą niedzielę 12 maja 2024r. o godz. 14.00 zespoły Orlików rozegrają kolejny turniej w ramach ligi dzieci Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Pierwsza Piłka.

Zawody odbędą się Bobolicach na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 20.
W turnieju planowany jest udział następujących zespołów z grupy 2 : AS Zryw Kretomino I, AS Zryw Kretomino II, AS Zryw Kretomino III, AP Mielno I, AP Mielno II oraz UKS Olimpia Bobolice I i UKS Olimpia Bobolice II. Organizatorem jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzieliło ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.